جدیدترین منبع ریدینگ آزمون زبان MSRT – سال 95

جدیدترین منبع ریدینگ آزمون زبان MSRT – اردیبهشت و خرداد 95

منبع ریدینگ ام اس آر تی-MSRT

 این منبع یکی از جدیدترین منابع ریدینگ آزمون زبان ام اس آر تی(MSRT) می باشد که در آزمون های اخیر از آن استفاده شده است.

 همانطور که می دانید یکی از بخش های آزمون ام اس آر تی بخش ریدینگ و درک مطلب است. این بخش معمولاً شامل 4 ریدینگ می باشد، تعداد سوالات مطرح شده برای این بخش 40 سوال است و زمان پاسخگویی به آن 45 دقیقه در نظر گرفته شده است.

اما همواره یکی از دغدغه های همیشگی شرکت کنندگان در این آزمون عدم وجود منبع مشخص است زیرا شاهد آن هستیم که هر از چند گاهی منابع تغییر می کند. به همین دلیل ما پس از تلاش بسیار و مطالعه ادوار گذشته منبع فعلی را به شما پیشنهاد می دهیم.

این منبع در آزمون ها اخیر همواره مورد توجه بوده است. 50 درصد متون اخیر از این منبع اقتباس شده است.در بخش ریدینگ 2 متن از 4 متن آزمون هفتم خرداد 95 از این منبع آمده است، 2 متن از 4 متن اردیبهشت 95 و 3 متن ریدینگ از متون آزمون آذر 94 از این منبع بوده.

این منبع در کنار سایر منابع می تواند برای کسب نمره مطلوب به شما کمک کند. و این احتمال وجود دارد که در آزمون های آتی نیز از این منبع استفاده شود. امیدواریم با تهیه این منبع بتوانیم قدمی در راه موفقیت شما برداریم.


این منبع شامل 9 بخش و 43 ریدینگ همراه با پاسخنامه در 182 صفحه در قالب PDF می باشد.

Reading Ccomprehension

“منبع ریدینگ آزمون زبان MSRT – اردیبهشت و خرداد سال 95”

منبع ریدینگ آزمون زبان MSRT

12000 تومان خريد
تدکر: از طرف سازمان برگزار کننده هیچ منبع ثابتی برای این آزمون اعلام نشده است. ما با بررسی ادوار گذشته این آزمون این منبع را تهیه کرده ایم. بنابراین هیچ تضمینی برای عدم تغییر منابع وجود ندارد. کسب نمره مطلوب در این آزمون به آمادگی و مهارت شما بستگی دارد.

منابع آزمون ام اس آر تی

4 لایک
چه امتیازی می دهید؟
امتیاز 4.67 ( 3 رای )
4 نظر تا کنون ثبت شده است
M گفته : شنبه , 1 آوریل 2017

سلام این متن ها با ترجمه اند یا فقط پاسخنامه کلیدی دارند؟

مدیر سایت گفته : شنبه , 1 آوریل 2017

سلام
متن ها فاقد ترجمه هستند.

saeideh گفته : چهار شنبه , 15 مارس 2017

با سلام و وقت بخیر.. ببشید یه سوال مگه داخل کتاب لانگمن قرمز ریدینگ مربوط به آزمون ام اس آرتی نیست بعبارتی چه فرقی بین ریدینگهای لانگمن قرمز با ریدینگهای کتاب (منبع ریدینگ آزمون زبان MSRT – اردیبهشت و خرداد سال 95 ) هستش ؟

مدیر سایت گفته : چهار شنبه , 15 مارس 2017

سلام
همانطور که در توضيحات ذکر شده تعدادي از ريدينگ هاي آزمون های ارديبهشت و خرداد 95 از اين منبع مطرح شده است. توجه داشته باشيد اين منبع کتاب نيست بلکه از کتاب هاي مختلف گردآوري شده است.

گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دنیای زبان" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می باشد.